Wczasy - trasa „Pożegnanie z Zawodami” + WaluśKraksaKryzys

Trasa „Pożegnanie z Zawodami” to być może ostatnia okazja, by posłuchać głośnej płyty „Zawody” w całości na żywo w warunkach klubowych i zobaczyć duet Wczasy na scenie w sportowych strojach. Po serii jesiennych koncertów zespół planuje przystopować z koncertowaniem i skupić się na pracy nad kolejną płytą.

Wczasy
Duet Wczasy łączy w swojej muzyce polską zimną falę z synth-popowymi przebojami w stylu lat 80. i 90. Mocne, emocjonalne polskie teksty, przebojowość, autorskie teledyski i żywiołowe koncerty sprawiły, że o Wczasach zrobiło się głośno wśród fanów polskiej muzyki alternatywnej.

Debiutancka płyta Wczasów pt. „Zawody” podbiła serca wielu słuchaczy i recenzentów, a przez niektórych odebrana została nawet jako manifest pokoleniowy. Koncerty Wczasów, m.in. na Spring Break, Off Festival i Open’er Festival były entuzjastycznie przyjęte i szeroko komentowane, a przez niektórych uznane nawet za jedne z lepszych koncertów tegorocznych edycji.

Teledyski:
Dzisiaj jeszcze tańczę: https://youtu.be/zhcEINkncnQ
Jesteś najlepszy: https://youtu.be/nDQDiPaaGP4
Ciągle sam: https://youtu.be/aMBWDh0zgAM

WaluśKraksaKryzys
Pisze się o nim, że "niespecjalnie dobrze śpiewa, niewiele lepiej gra", ale fajnie wygląda, ma na to wybredny pogląd i "nie wydaję mi się by jego niedoskonała płyta miała w tym półroczu jakąś realną konkurencję w dziedzinie wypowiedzi pokoleniowych". Waluś, debiutując w maju wydaną przez Trzy Szóstki płytą "MiłyMłodyCzłowiek", stał się gitarowym objawieniem 2019 roku.
W trakcie dwóch miesięcy od premiery LP, ten (muzycznie kojarzony z The Cure i Cool Kids Of Death) miły, młody człowiek, zagościł między innymi na antenach Radio Afera Poznań, Radio Kraków czy Czwórka Polskie Radio.
Na fali pozytywnych recenzji Waluś z zespołem rusza w świat.

Teledyski:
Na noże https://www.youtube.com/watch?v=fY-BUCuD-nQ&fbclid=IwAR2BTbB8R3OlA0BwiWWo7yIY9bZRpG8NiK2Yp0TUNWwdNJkjDaom1EwGakc
MiłyMłodyCzłowiek [full album] https://www.youtube.com/watch?v=jixlA-swlcQ

Gdzie i kiedy

Miejsce: Wyjście Awaryjne

Data: 08.11

Godzina: 20:00

Wstęp: 25 PLN

Wydarzenia na facebooku: fb