Warsztaty dla dzieci - Przystanek Twórczość

Dla wielu młodych ludzi będzie to początek wielkiej przygody z kinem! Wierzymy w to, że zaproponowany przez nas program wesprze uczestników w zdobywaniu wiedzy o sobie i o świecie, współdziałaniu z innymi uczestnikami w grupie na zasadzie tolerancji i empatii.

Rozbudzamy pasję do odkrywania Świata już od najmłodszych lat. Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy wyjątkowe, profesjonalne warsztaty, dzięki którym uczestnicy będą mogli odkryć pokłady swojej kreatywności.

 


WARSZTATY INTERDYSCYPLINARNE
Warsztaty wzbudzające twórcze i kreatywne myślenie, wspierające w odkrywaniu pasji i umiejętnego, otwartego obserwowaniu świata. Zajęcia warsztatowe obejmują: interaktywne warsztaty twórczego myślenia, warsztaty plastyczne, teatralne, filmowe, fotograficzne oraz animacyjne,. W pracy z dziećmi wykorzystujemy różnego rodzaju materiały, od plasteliny począwszy skończywszy na materiałach recyklingowych. Inspiracją do warsztatów będzie ŚWIAT MARZEŃ.

PROJEKCJE FILMOWE
Na potrzeby projekcji filmowych w ramach warsztatów przygotowaliśmy dla młodego widza ważne i atrakcyjne pozycje filmowe. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznania się ze znakomitymi filmami fabularnymi oraz niesamowitymi animacjami filmowymi. Dzięki projekcjom filmowym wzbogaciliśmy program warsztatów o unikatowe pozycje, których młody widz nie będzie mógł zobaczyć nigdzie indziej.

Wakacje to czas zabawy i odpoczynku. Dlatego też podczas warsztatowych dni dzieci znajdą czas na zajęcia dodatkowe: gry, zabawy ruchowe, taniec oraz wolny czas na zawarcie ciekawych przyjaźni.Ponadto zorganizowane zostaną 2 wycieczki niespodzianki do innych instytucji kultury.

 

1 termin: 2-6 lipca (w godzinach 9:00 – 15:00)
2 termin:  20-24 sierpnia (w godzinach 9:00 – 15:00)


Miejsce: Centrum Kultury Oleska 45/Kino Meduza (ilość miejsc ograniczona)

Grupy wiekowe: 7-11 lat i 12-15 lat
 Cena: 300 zł/ 5 dni *

W ramach poczęstunku oferujemy napoje: woda mineralna i herbata, zdrowe przekąski: owoce i warzywa, jeden ciepły posiłek.

 

*Wpłat należy dokonywać na numer konta do 30.06.2018 / na turnus drugi do 20.07, a także wypełnić i przesłać wypełnioną i podpisaną zgodę rodziców na adres e –mailowy: opolskielamy@gmail.com z tytułem wiadomości: WARSZTATY WAKACJE 2018 – w tytule proszę podać termin warsztatów :)

Uwaga – dokonanie wpłaty jest równoznaczne z potwierdzeniem udziału w warsztatach Przystanek Twórczość dla Dzieci

Nr rachunku bankowego: 59 2490 0005 0000 4500 4178 1969


 

KONTAKT:

tel: 512 239 076
e-mail: opolskielamy@gmail.com

DO POBRANIA:

Karta zgłoszeniowa / Zgoda rodziców:

 

Gdzie i kiedy

Miejsce: Kino Meduza

Data: 20.08 - 24.08

Godzina: 9:00 - 15:00

Wstęp: 300 PLN

Strona organizatora: www