To mało powiedziane

„Improwizowany Blok Reklamowy” to komedia improwizowana, którą stworzymy na podstawie reklam, które nam podeślecie. Mogą być polskie, mogą być zagraniczne, mogą być śmieszne, albo nieśmieszne, duże i małe, barwne i mdłe - bierzemy wszystkie i na ich podstawie odegramy jedyny taki show, w którym bohaterem będzie reklama właśnie!

Propozycje reklam w postaci linków do YT wysyłajcie pod adres: reklamaTMP@gmail.com. Czekamy na Wasze propozycje! 🙂

Kim jesteśmy? Nazywamy się To Mało Powiedziane i jesteśmy teatrem improwizacji. Co to znaczy? Że tworzymy cuda z Twoich sugestii! Wychodząc na scenę, nigdy nie wiemy, co się wydarzy. Na oczy nie widzieliśmy scenariusza i nie wiemy, co to duble.

By grać, używamy spontaniczności, uważnej obserwacji i waszego wsparcia. Podajecie nam swoje inspiracje – może to być słowo, ruch , dźwięk – a my wrzucamy to do czarodziejskiego kapelusza naszych głów i po chwili wyciągamy z tego idealnie skrojoną komedię. Macie rację, to wszystko jest na żywo i za każdym razem pojawiają się inne sugestie, więc nigdy nie zagraliśmy dwóch takich samych spektakli. Masz zatem pewność, że nikt inny nigdy nie zobaczył i nie zobaczy tego, co Ty!

Wciągniemy was w antenowe pasmo reklamowych żądzy!

Pamiętacie te dłużące się momenty oczekiwania na wznowienie przygód filmowego bohatera?
Znacie tę irytację?
Ile ta reklama może jeszcze trwać?!

Otóż w naszym spektaklu będzie trwać... W NIESKOŃCZONOŚĆ!

Gdzie i kiedy

Miejsce: Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

Data: 08.05

Godzina: 20:00

Wstęp: 15 / 25 PLN

Strona organizatora: www