Spektakl. Marvin

Dinozaur, Żółw i Motyl czyli Marvin, Finn i Ulisses to bohaterowie najnowszej bajki Marty Guśniowskiej. Dinozaur Marvin smuci się, bo jest przedstawicielem gatunku, który musi zniknąć…

Ta niewesoła perspektywa czyni Marvina trochę melancholijnym, ale na szczęście spotyka przyjaciół z którymi przeżywa wiele zabawnych przygód, które dzieją się na granicy tego, ale i „tamtego świata”. Przyjaźń i przemijanie: Dinozaur martwi się wyginięciem, na które, wraz z innymi dinozaurami jest skazany, motyl Ulisses wie, że jego czas jest krótki, z czym się pogodnie godzi, za to żółw Finn wie, że pożyje długo, ale możliwe, że i w samotności… Przyjaciele próbują coś z tym wszystkim zrobić, szukają wspólnie wyjścia z tej pogmatwanej sytuacji!

Reżyser przedstawienia, Paweł Aigner uznał stary cyrk za najlepszą przestrzeń, w której wydarzyć się mogą rzeczy niezwykłe i najzwyczajniejsze. Humor słowny i sytuacyjny, ludzie, zwierzęta, owady, rekwizyty i przedmioty tworzą  osobliwy świat – zwariowany, poważny i wesoły zarazem – świat możliwy tylko na teatralnej scenie. Zapraszamy do tego świata!

autor Marta Guśniowska
reżyseria Paweł Aigner
scenografia Pavel Hubička
muzyka Tomasz Lewandowski
projekcje Krzysztof Kiziewicz
OBSADA:
Anna Jarota
Agnieszka Zyskowska - Biskup
Jan Chraboł
Krzysztof Jarota
Andrzej Mikosza
Tomasz Szczygielski
Andrzej Szymański

prapremiera 10.02.2018

19 zł Ulgowy / 21 zł Normalny / 18 zł Grupowy (grupa min. 20 osób)
wiek odbiorców: od 7 lat

Gdzie i kiedy

Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora

Data: 27.11 - 30.11

Godzina: 9:00 oraz 11:00

Wstęp: 19 / 21 PLN

Strona organizatora: www