Release Party: long way to go Dyym Hanako Polish Dogs

Zapraszamy na imprezę, gdzie będziemy świętować wydanie splitu Long way to go z DYYM. Gościnnie wystąpią nasi serdeczni przyjaciele z warszawskiego Hanako.

Bramka: 19:00
Wjazd: 20 zł (osoby poniżej 18 roku życia - 10 zł, po okazaniu legitymacji)
-----------------------------------------------------------------------------------------
DYYM (hardcore punk prosto z Poznania)
https://dyym.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/DYYM-527555854414746/
Mocny strzał z damskim wokalem. Zespół złożony z członków takich kapel jak Apatia, Next Victim oraz Mind Pollution. Doświadczeni załoganci w nowym wydaniu, którzy wiedzą co i jak!

Hanako (screamo/noise ze WWA)
https://hanakoscreams.bandcamp.com/
Ekipa ze stolicy przyjeżdża do Opola pokazać Nam to co dobre screamo i noise. Na koncie mają dwie epki i płytę "Powiedz mi, że to przetrwasz", która ukazała się nakładem Trzy szóstki, D.I.Y Koło Records, Extinction Records i wydawnictwa Ten Moment. Dekonstruują zastaną rzeczywistość w poszukiwaniu cienia nadziei na lepsze jutro. W załodze Hanako możecie odnaleźć członków takich kapel jak Zwidy, Karate Free Stylers czy The Spounds.

Long way to go (emo/hardcore punk z Oppeln)
https://longwaytogo.bandcamp.com/
Wesołe chłopaki, które grają smutne hc. Dużo emo, dużo krzyku i złamanych serduszek. Jakiś czas temu ukazało się ich drugie pełne nagranie w ramach splitu z poznańskim DYYM. Wydawnictwo ukazało się suptem D.I.Y Koło Records, Abnegat oraz Beskid Punkowy.

Polish Dogs (punk/grunge z Oppeln)
https://www.facebook.com/polskiepsypl/
Doświadczone chłopaki z Opola, które zadebiutują na deskach Wyjścia Awaryjnego. W skladzie znany Wam wszytkim Majkel, Klakson oraz Przester!
Ich muzyka to świetne połączenie punka i grunge'u, z dobrymi bitami na perce

Gdzie i kiedy

Miejsce: Wyjście awaryjne

Data: 21.02

Godzina: 19:00

Wstęp: 20 zł

Wydarzenia na facebooku: fb