Oscylator 1

Oscylator - układ elektroniczny wytwarzający okresowy, oscylujący sygnał. Serce każdego syntezatora czy drum-maszyny. Vis vitalis muzyki elektronicznej. Początek wszystkiego co kochamy.

Pierwszą edycję wydarzenia pod szyldem Oscylatora zainaugurują reprezentanci stołecznych kolektywów SONDA i HALOPOPIERDOL wspierani przez lokalnych djów.

m:
amnesiac (SONDA)
arktan (Oscylator)
korpobaba (Oscylator)
kozlvvv (HALOPOPIERDOL)
soulens b2b anna borsuk (SONDA)

v:
diana_akhad (SONDA)
pszon (SONDA)

SONDA powstała z myślą o stworzeniu imprezy, gdzie każdy czuje się swobodnie przy akompaniamencie audiowizualnych wrażeń. Poza składem DJskim od początku imprezie towarzyszył skład VJski. Muzycznie SONDA jest bardzo otwartym projektem, gdzie od początku było dużo dźwięków szerokopojetego minimalu, przez mocniejszy breakbeat kończąc na jeszcze innych nieoczywistych dźwiękach. Do tej pory na SONDZIE zagrali tacy artyści jak: Andrey Surkov (SUMA), Anton Vostok (Play4n4), Lyuba Konechno, Jaxe (Dom Trojga), KuKu, MRKRCZMRK (IMPRO) czy QBS (IMPRO). Od niedawna współtworzą cykl imprez HYDRA w kooperacji z ekipami XYZ i HALOPOPIERDOL. Jakby projektów było mało, to dodatkowo współtworzą imprezę SOJUZ, która skupia się na stricte minimalowym brzmieniu, gdzie do tej pory można było usłyszeć Vilnius Metro (Blum/Opium) czy Olivian Nour (Melotherapy/SESE).

HALOPOPIERDOL - "Jesteśmy niezależną sektą zajmującą się dawaniem ludziom relaxu." Grupa pasjonatów organizująca najbardziej szalone rejwy w Warszawie. Na plaży nad Wisłą, w pustostanach na Pradze czy skłotach. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, łączą wszystkie style i gatunki, goszczą topowych stołecznych djów i producentów tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Gdzie i kiedy

Miejsce: Wyjście awaryjne

Data: 15.02

Godzina: 22:00

Wstęp: 15

Wydarzenia na facebooku: fb