More Than Music Dla Marcina!

Bilety możesz kupić w Opolu w klubie Wyjście Awaryjne (w centrum), oraz w Krapkowicach w Butik Imagine (w rynku)

TYM RAZEM W OPOLU! GRAMY DLA MARCINA!

Marcin to kochany syn i brat, nasz serdeczny przyjaciel.
Ma torbiel w mózgu, która jest wielkości pięści i powoduje upośledzenie narządu ruchu i mowy. Zawsze chętny do pomocy, nigdy nie prosi o pomoc dla siebie. Tym razem my pomożemy jemu, bo warto pomagać i trzeba pomagać!

A scenę podzielą między siebie:

ZIMNA WOJNA

ZIMINA WOJNA – zespół założony we Wrocławiu w 2016 roku przez nieślubne dzieci Czterech Jeźdźców Apokalipsy i Myszki Miki. Muzyczne połączenie kakofonii i absurdu, podlane dużą dawką rockandrollowej energii. Filozofia zespołu Zimna Wojna sprowadza się do jednego zdania: „Gramy nieczysto, ale za to nierówno!”. Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów w towarzystwie takich zespołów jak Chelsea, Booze & Glory, The Analogs, Defekt Muzgó, GAGA Zielone Żabki, Prawda czy Sedes, zagranych w różnych częściach Polski, jak również występ na Słowacji na Koterec fest. W 2019 roku Zimna Wojna wystąpiła na scenie Viva Kultura na Pol'and'Rock Festiwal, gdzie została energicznie przyjęta przez tamtejszą publiczność.
Koncert będzie częścią trasy promującej debiutancki krążek
zespołu - „Nienawidzę”. Na płycie znalazło się 12 skandalicznych tworów dziwnej treści, które można pokochać lub znienawidzić. Odrobinę prymitywny sznyt warstwy muzycznej podrasowany został zawodową produkcją i masteringiem. Szorstkie brzmienie kawałków na krążku nie jest na pewno przeznaczone dla fanów wyrafinowanych i wygładzonych produkcji!Teksty silnie oddziałujące na przysadkę mózgową w połączeniu z rytmicznie pląsającą sekcją, sprawią, że po odsłuchaniu poczujesz się jak pies Pawłowa! każdy fan punkrockowego grania w starym stylu będzie zadowolony z tego wydawnictwa. Hardo, skocznie i z przytupem!
Pozycja obowiązkowa dla starych zgredów i młodych szczonów!

Nauka o Gównie

Wszystko zaczęło się w 87 roku, pierwsze próby, teksty, nagrania no i nazwa NoG, ale na pierwszy koncert czekają aż do wiosny 90 roku, grają u siebie w Nowym Tomyślu, a koncert rozbija załoga wrocławskich faszystów i tak ruszyło, później wiele koncertów w całej Polsce, Jarocin 92, Jarocin 94, i tak do 1996 roku jeżdżą, grają, wydają kasety, nagrywają teledyski. Rodzą się dzieci, drogi powoli się rozchodzą, kapela umiera w sposób naturalny, posiadanie rodziny, pracy by moc utrzymać rodziny i to jest koniec pierwszej NoG. Wiosną 2016 roku wznowili próby w zmienionym składzie, dzieci już wyrosły wiec więcej czasu jest.
Debiutują ponownie 21 kwietnia w Krakowie 2017 roku, zagrali od tej pory około 50 koncertów, szykują płytę, żyją i walczą!
Obecny skład Mariusz: wokal, Olo gitara, Zbychu bass i Paweł bębny

Defloracja

DEFLORACJA - legendarna załoga przełomu lat 80/90 z Brzeska Okocim tworzona przez cała grupę wariatów pod Sztandarem DEFLORACJA w roku 1991 zespół w składzie Dziufus, Fred, Banan, Łysy nagrał jak dotąd jedyną płytę ZOBACZYMY na której znalazł się hymn baloniarzy lat 90 BUTAPREN , obecnie skład DFL tworzą Fred, Dr Miś,Fryta.W swoim repertuarze zachowali stare kultowe melodie oraz prezentują nowe skoczne kawałki zachowane w klimacie lat 80/90 niosące mocny przekaz obecnych czasów.

This Noise

Punk rock pełen świetnych melodii i automatycznie wpadających w ucho kompozycji. Na koncie mają LP i EP-kę "Nieściszalni" z 2015 roku. Ptaszki ćwierkają, że niedawno odwiedzili studio nagraniowe także spodziewajcie się nowości!

+ TBA!!!

Gdzie i kiedy

Miejsce: Wyjście Awaryjne

Data: 10.11

Godzina: 19:00

Wstęp: 25 PLN

Wydarzenia na facebooku: fb