Max Bravura + Primal Minds

Max Bravura
https://www.facebook.com/MaxBravura%20/
Niezależny projekt ze Śląska założony przez frontmana i wokalistę Macieja Wachowiaka. Jego charakterystyczny i charyzmatyczny wokal usłyszeć można było w poprzednim projekcie Maćka - Slutocasters. W swojej szalonej twórczości łączy rock’n’rolla spod znaku Beatlesów, eklektyzmu Davida Bowiego kończąc na porównaniach z tak kontrastującymi grupami, jak LCD Soundystem i Joy Division. Max Bravura to pełna energii dynamiczna fuzja rytmów i dźwięków z tekstami, które zabiorą was w samo centrum labiryntu ludzkiej natury. Max Bravura to obecnie czterosobowy skład złożony z multiinstrumentalistów.
**
Maciej Wachowiak - wokal/gitara
Mikołaj Makowski - gitara/bas
Jacek Bies - syntezatory
Olaf Rykała - perkusja

Primal Minds
https://www.facebook.com/PrimalMinds666/
Opolski projekt zapoczątkowany w 2015 roku poprzez wspólną inicjatywę Tomka i Michała. Po wielu perturbacjach personalnych i innych zdarzeniach losowych wykrystalizował się pięcioosobowy skład :
Tomek Wanot (Cizu) - gitara
Krzysiek Łątka (Gonzo) - gitara
Michał Korfanty - bas i sample
Henryk Starosta - klawisz
Andrzej Krukowski - perkusja

Utwory w klimacie rocka progresywnego zainspirowane twórczością takich wykonawców jak Rush, Ozric Tentacles, Dead Can Dance, Riverside.
Muzycy brali udział w projektach muzycznych : Squot, 2.5L, No Public, Druad, Reżim Czerwonych Autobusów, Łan Tajm, Zgroza (póżniej Lion Vibrations).
Obecnie kapela jest w trakcie nagrania pierwszej płyty, która ukaże się w połowie 2020 roku.

Realizacja dźwięku - Patryk Kaliński
Światło - Jan Lizoń

Gdzie i kiedy

Miejsce: Wyjście awaryjne

Data: 22.02

Godzina: 20:00

Wstęp: 15 zł

Wydarzenia na facebooku: fb