Improwizacje komediowe - 7 Urodziny To Mało Powiedziane + Goście

Improwizowane Urodziny! 7 lat na scenie, świętuj razem z nami, podczas urodzinowych krótkich form!
17 marca 2020 (wtorek), godz. 20:00
Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, ul. Piastowska 14a
bilety w przedsprzedaży 15 zł / w dniu występu 25 zł

Jeśli nie wierzysz, że śmieszny skecz można stworzyć na żywo, bez przygotowania, to nie może Cię zabraknąć na tym występie!

Improwizowana Komedia to skecze tworzone na żywo do sugestii publiczności. Nic nie jest przygotowywane wcześniej, nie zobaczysz tutaj powtarzalnych żartów ani scenariusza.

Co więcej, sam będziesz miał wpływ na tworzenie komediowych scenek. Jak? Przed każdą sceną poprosimy Cię o sugestie, a następnie do nich zagramy. Będzie nieprzewidywalnie, zabawnie i niepoprawnie!

Z nami zagrają specjalni goście - Piotr Niedźwiecki i Robert Cichocki, czyli aktorzy Teatru Jednej Chwili z Warszawy. Wspaniali komicy i świetni ludzie, także tym bardziej warto się zjawić!

Kim jesteśmy? Nazywamy się To Mało Powiedziane i zajmujemy się improwizacją komediową. Co to znaczy? Że tworzymy cuda z sugestii publiczności. Wychodząc na scenę, nigdy nie wiemy, co się wydarzy. Na oczy nie widzieliśmy scenariusza i nie wiemy, co to duble.

By grać, używamy spontaniczności i uważnej obserwacji. Dajecie nam swoje inspiracje – może to być słowo, ruch, dźwięk – a my wrzucamy to do czarodziejskiego kapelusza naszych głów i po chwili wyciągamy z tego idealnie skrojoną komedię. Macie rację, to wszystko jest na żywo i za każdym razem pojawiają się inne sugestie, więc nigdy nie zagraliśmy dwóch takich samych spektakli. Masz zatem pewność, że nikt inny nigdy nie zobaczył i nie zobaczy tego, co Ty.

Zapnij pasy, bo zabierzemy Cię w świat komedii, jakiej jeszcze nie poznałeś!

Gdzie i kiedy

Miejsce: Na

Data: 17.03

Godzina: 20:00

Wydarzenia na facebooku: fb