Filharmonicy Dzieciom. Rozśpiewane nutki.

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami i dziadkami na kolejny koncert z cyklu Filharmonicy Dzieciom przygotowany przez Muzyków Seniorów Filharmonii Opolskiej. Tym razem Rozśpiewane nutki zabiorą dzieci w muzyczną podróż dookoła świata – poznamy melodie oraz piosenki z różnych krajów, będziemy wspólnie śpiewać, grać na instrumentach i świetnie się bawić.

Koncert jest kontynuacją projektu społeczno - kulturalnego Seniorów w AkcjiTowarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” oraz Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, który w sezonie 2016/2017 był realizowany w Filharmonii Opolskiej. Ciepłe i entuzjastyczne przyjęcie poprzednich koncertów przez dzieci i rodziców zachęciły Seniorów do kontynuowania wspólnego muzykowania.

Muzycy Seniorzy biorą aktywny udział w przygotowaniu koncepcji każdego koncertu zgłaszając własne pomysły i propozycje repertuarowe, a nad ostatecznym kształtem i scenariuszem czuwa Agnieszka Wilczyńska.

Poprzez swoją wolontaryjną aktywność, Muzycy Seniorzy chcą dzielić się swoją pasją do muzyki i przekazywać ją kolejnym pokoleniom.

Gdzie i kiedy

Miejsce: Filharmonia Opolska

Data: 20.05

Godzina: 10:00

Wstęp: 5 PLN

Strona organizatora: www