Casting do musicalu (7-17 lat)

„Zielony zawrót głowy” to robocza nazwa spektaklu muzycznego napisanego specjalnie dla dzieci i młodzieży utalentowanej artystycznie, opartego na dorobku irlandzkiej kultury, która jest podziwiana na całym świecie. Projekt ten jest odpowiedzią na zapotrzebowanie i jednoczesne wypełnienie luki musicalowej w Opolu. Stworzy on nowe możliwości nauki kunsztu śpiewu, tańca i gry aktorskiej dzieciom i młodzieży z predyspozycjami, ale jeszcze bez większych umiejętności.

To wielkie przedsięwzięcie będzie tworzone przez cały najbliższy rok szkolny 2018/2019 i zwieńczone premierami musicalu w czerwcu 2019. W trakcie przygotowań, dzieci i młodzież w wieku od 7 do 17 lat będą brały udział w zajęciach tanecznych, wokalnych i aktorskich. Uczestniczy będą uczyli się choreografii, piosenek, śpiewania w harmonii, nagrywania w studio, interpretacji tekstu i wielu wielu innych potrzebnych umiejętności.

Nasza ambitna kadra będzie wymagała od uczestników poświęcenia i zaangażowania w ciężką pracę, a przede wszystkim wiary w siebie i tworzenie piękna 🙂 Najpierw jednak trzeba wziąć udział w castingu, aby zaprezentować swoje predyspozycje. Wystarczy wypełnić formularz online ( https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc31a5XXXITq7NHw4xf8PjlcJVMWiHnkTrOYkEeQviOcwD9wQ/viewform ), a wszystkie potrzebne informacje o miejscu przesłuchań i tym jak się perfekcyjnie przygotować zostaną przesłane w odpowiedzi.

Udział w całym projekcie jest BEZPŁATNY, jedyne czego będą potrzebować zakwalifikowani uczestnicy to talent, czas, siła i odpowiednie buty do tańca 🙂

Nie czekajcie, bo casting już 16 czerwca!