Body Package [PL] + VJ Black Pony & Lichtern [DE] 14 III 2020!

14 III 2020 w ramach wiosennej trasy w Wyjściu Awaryjnym odbędzie się naprawdę fajny koncert. Będzie elektronicznie i rockowo. Będzie również świecone - i nie tylko z projektora. Ogólnie warto wpaść do Wyjścia w ten marcowy, sobotni wieczór.
Wystąpią:

Body Package (PL, trip hop/post rock) + Vj Black Pony (v17)
Opolska grupa muzyczna powstała w grudniu 2015– początkowo jako duet, ewoluowała w pięcioosobowy skład.
Zespół ma na koncie liczne koncerty w największych polskich miastach, zagraniczną trasę koncertową oraz samodzielnie wydaną EP „Just Don’t Disappear In Silence” (2016).
W 2018 roku zagrali trasę z austriackimi post rockowcami MAIRA m.in. w Czechach, Austrii i na Słowacji, która wprowadziła ich do zagranicznego muzycznego podziemia. W 2019 w trakcie tworzenia nowego materiału, Body Package wystąpili na audiowizualnym festiwalu Nokta tuż przed polskimi gwiazdami muzyki post rockowej – Tides From Nebula oraz legendą polskiej elektroniki – Władysławem Komendarkiem.
W 2020 roku planują wydać pierwszy długogrający album, który może wprowadzić niemałe zamieszanie wśród słuchaczy muzyki niezależnej.
Po świetnej współpracy podczas minionej edycji Nokta Festival, Body Package wystąpią ponownie z niesamowicie utalentowanym Vj Black Pony, który odpowiedzialny będzie za oprawę wizualną koncertu!

https://www.youtube.com/watch?v=EuCXAzswH4s +VJ Black Pony
https://bodypackage.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/BodyPackage

Lich•tern (DE, post rock)
Lichtern to solowy projekt drezdeńskiego muzyka André „Hefty” Mitschke. Za nazwą Lichtern kryje się koncepcja łączenia światła i dźwięku oraz tworzenia pokaz specjalnych wrażeń audiowizualnych. Główną koncepcją jest dla niego przedstawienie człowieka jako rosnącego organizmu w toku ewolucji oraz jego stosunki zarówno do światła jak i ciemności. „Der Lichtmensch (The Light Man)” to tytuł i koncepcja pierwszego programu audiowizualnego
stworzonego przez projekt Lichtern.

ZRZUTA DLA KAPEL: 20 pln
START: 20.00

Gdzie i kiedy

Miejsce: Wyjście awaryjne

Data: 14.03

Godzina: 19:30

Wydarzenia na facebooku: fb