Wybierz filmy na Studenckie Kino Nocne

Centrum Dialogu Obywatelskiego realizuje kolejne zadanie z Budżetu Obywatelskiego 2016 pn. „Studenckie kino nocne”. To plenerowa impreza na błoniach Politechniki Opolskiej przy ul. Mikołajczyka, o którą wnioskowali wspólnie studenci Politechniki i Uniwersytetu. Odbywać się będzie w dniach od 9-13 maja w godzinach wieczornych.

Pierwszym etapem przedsięwzięcia jest wybór filmów, które zostaną później wyświetlone podczas kina nocnego. Urząd Miasta Opola zachęca szczególnie studentów do głosowania na 10 filmów, które chcieliby obejrzeć na błoniach. Głosowanie będzie trwać do 26 kwietnia poprzez ankietę dostępną tutaj lub na kartach papierowych dostępnych na Politechnice i Uniwersytecie oraz w Centrum Dialogu Obywatelskiego. Filmy wraz z opisami i zwiastunami dostępne są pod adresem: http://opolskielamy.pl/strony/studenckiekinonocne/. Z listy filmów zostanie wybranych 10, które zaprezentujemy  podczas kina nocnego.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Projekt realizuje Stowarzyszenie Opolskie Lamy w ramach otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych.