Konkurs fotograficzny „Wakacyjne tropy USA”

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Wakacyjne tropy USA”.

Wakacje to czas podróżowania, odpoczynku, dobrej zabawy i oczywiście uchwycenia tych pięknych chwil na zdjęciach.  Dlatego MBP zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Wakacyjne tropy USA”.

Hamburgery, Statua Wolności, amerykańska flaga, coca-cola to tylko niektóre skojarzenia z USA.  Podczas wakacji, czy to nad morzem, czy w górach, czy w Polsce czy za granicą - rozejrzyj się wokół, znajdź amerykański element, uchwyć go na zdjęciu i wyślij. Może to być osoba, rzecz, budynek, potrawa. Zdjęcie może być wykonane telefonem komórkowym, aparatem – technika dowolna!

Zdjęcia można wysyłać na adres mailowy mbp.awieczorek@gmail.com, na facebooka programu Ameryka w Twojej Bibliotece/Opole lub w formie papierowej na adres Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Minorytów 4, 45-017 Opole. W treści zgłoszenia proszę wpisać swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy. Termin nadsyłania zgłoszeń mija z końcem sierpnia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 września. Zwycięzca otrzyma w nagrodę książkę oraz głośnik bluetooth JBL Go.