Wernisaż wystawy: "Wytworzywa"

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu zaprasza na wernisaż wystawy studentów Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego -  "Wytworzywa". 


Wystawę można oglądać do 23 marca 2017 roku

 

Wystawa prezentuje rękodzieło studentów I, II i III roku Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Wytwory rąk ludzkich, z różnych tworzyw - Wytworzywa.

Nikola Bul - absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych, studentka III roku Instytutu Sztuki w Opolu. Interesuje się wszelkiego rodzaju rękodziełem, największą ilość czasu poświęcając tematowi włóczki.

Kacper Janczyński - student II roku Instytutu Sztuki w Opolu. Interesuje się animacją i grafiką, ale także upcyclingiem - nadawaniem śmieciom i niepotrzebnym przedmiotom nowej funkcji. Na wystawie prezentuje industrialną biżuterię wykonaną ze znalezionych drobiazgów.

Viktoriia Horetska - studentka I roku Instytutu Sztuki w Opolu. Pochodzi z Energodaru na Ukrainie. Kolekcjonuje figurki koni i Króla Lwa. Lubi muzykę rockową, gry komputerowe, horrory i kreskówki Disneya. Na wystawie prezentuje figurki i lalki z modeliny.

Gdzie i kiedy

Miejsce: Fotogaleria MBP

Data: 28.02

Godzina: 18:00