Sylwester w środku lata

Już po raz drugi Laba zaprasza na jedyną taką imprezę na świecie, bo nigdzie, tylko w Opolu i tylko w Labie możesz przeżyć sylwestrową noc w samym środku lata, nie przedzierając się przez śnieżne zaspy, a tańcząc w gorącą noc pod gołym niebem przy muzyce elektronicznej granej z vinyli!!!
Przyjdź i weź ze sobą znajomych, no fajnych nieznajomych zabierz również.

Dress code:
♀ kobiety: one i tak wiedzą w czym najlepiej będą wyglądać 😀
♂ mężczyźni: koszule, szelki, krawaty, muszki, marynarki

LINE-UP:
► 22:00 - 24:00 Bruno Romanutti / Argentyna /
► 24:00 - 03:00 SHOWCASE / Katowice /
► 03:00 - 05:00 Masstive / Opole /

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

█ SHOWCASE! / www.facebook.com/shwcs
Pochodzący z Chrzanowa kolektyw tworzony przez Zolvika i 105L. Ich wspólne zamiłowanie do muzyki elektronicznej oraz jazz, funk i dub-reggae zaowocowało powołaniem do życia projektu, którego celem jest przeniesienie swych muzycznych pasji na taneczne parkiety.
www.mixcloud.com/dub_72/105l-showcase-inq

█ BRUNO ROMANUTTI / www.facebook.com/bruno.romanutti
Mieszka i pochodzi z Rosario w Argentynie.
Jako DJ tworzy sety w których łączy progresive house z elementami muzyki Trance. Dlatego podczas jego występów można usłyszeć mocno rytmiczne dźwięki otoczone unoszącymi melodiami przenoszącymi w inny wymiar!
www.mixcloud.com/RomanuttiBruno

█ MASSTIVE / www.facebook.com/MasstiveOfficial
Od kilku lat w jego setach można usłyszeć dźwięki techno połączone z surowym house'em oraz minimalem, w których dorzuca odrobinę elektroniki. Jest miłośniekiem płyt winylowych, świetna selekcja utworów dały mu szansę zagrania w wielu klubach południowej Polski przed publicznością ceniącą sobie niepowtarzalny klimat oraz muzykę.
www.mixcloud.com/masstive