Partyturka - teatr improwizacji

Prześlij swój ulubiony utwór na utworyTMP@gmail.com i współtwórz spektakl!

Partyturka to improwizowany spektakl komediowy, w którym będziecie mogli usłyszeć waszą ulubioną muzykę. Posłuży Wam ona za inspirację do tworzenia scen i barwnych historii. Format spektaklu został opracowany przez teatr Improkracja.

Muzykę lub linki do niej możecie wysyłać na utworyTMP@gmail.com, ale możecie ją również przynieść na występ. Pamiętajcie, by wcześniej podejść do akustyka i zgrać wasze propozycje z pendrajwów, odtwarzaczy, płyt, telefonów.

To Mało Powiedziani pochodzą z Opola – stolicy polskiej piosenki, miasta Księcia Bolko i piastowskiej wieży. Ubarwiają życie codzienne mieszkańców od 2013 roku dzięki spektaklom, happeningom i warsztatom. Przedstawiają krótkie i długie formy teatru improv, a także ImproSzkraby - bajki improwizowane dla dzieci (i nie tylko). Są organizatorami Ogólnopolskiego Festiwalu Improwizacji “TAK i” w Zamku w Mosznej. Do swoich improwizacji zaprosili między innymi Grzegorza Halamę i Tomasza Jachimka. Są wdzięczni za to, że mogą podróżować po Polsce i przekazywać tajniki improwizacji innym ludziom.

Gdzie i kiedy

Miejsce: Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

Data: 13.12

Godzina: 20:00

Wstęp: 10/15 zł

Wydarzenia na facebooku: fb