Miłośnik // Kopyta Zła - koncert w święto miłośników sztuki

Wielkie święto wszystkich miłośników sztuki !!!
-
Kim jest MIŁOŚNIK?
Miłośnik miłuje sztuki wizualne. Miłośnik interesuje się współczesnością. Miłośnik kocha kulturę. Miłośnik lubi wystawy, aktywnie uczestniczy w dyskusjach o sztuce, spotyka się z artystami i kuratorami wyrażając swoje zdanie na temat proponowanych wydarzeń kulturalnych w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu.
Każdy jest MIŁOŚNIKIEM!
-
W programie wieczoru świetny koncert i obcowanie ze sztuką!
GSW zaprasza was wszystkich - tych, co przychodzą na wystawy i wernisaże, co biorą udział w kursach, konkursach i warsztatach, przyprowadzają uczniów na lekcje o sztuce, odwiedzają galerię regularnie lub wpadają raz na jakis czas... a także tych, którzy dopiero oswajają się z galerią - ten wieczór jest dla was!
Weźcie rodzinę, znajomych i spotkajmy się w #gswopole!
-
PROGRAM:
-
19.00 - MIŁOŚNIK - otwarcie wieczoru:
Przedstawienie planów na 2017 rok oraz podsumowanie tego, co wydarzyło się w Galerii w 2016 roku. Każdy miłośnik sztuki zostanie obdarowany wyjątkowym upominkiem - NIESPODZIANKA!
-
19.30- 20.30 – Koncert KOPYTA ZŁA
Kopyta zła to formacja stworzona przez Joannę Szumacher oraz Pawła Cieślaka. Ich pierwszy album wydany przez Requiem Records w marcu 2016 roku, to płyta – słuchowisko poświęcona noweli Edgara Allana Poe „Metzergerstein”, z elementami narracji, tekstem mówionym i piosenkowymi formułami. Muzycznie to prawdziwy przekrój przez różnorodność gatunków. Koncerty przybierają formę performance, z tancerzem baletowym, wizualizacjami, śpiewem i melorecytacją…
https://www.youtube.com/watch?v=gBFdz8aizs8
https://www.youtube.com/watch?v=_3_mw8J1I-I
-
20.30 – 22.00 – DJ + poczęstunek
-
MIŁOŚNIK odbędzie się w otoczeniu wystawy SOLISH - malarstwo Mariana Solisza. Obserwuj ściany!

Gdzie i kiedy

Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej

Data: 27.01

Godzina: 19:00

Wydarzenia na facebooku: fb