Koncert: Sambor

Sambor - projekt osadzony w nurcie elektronicznej alternatywy. Jego liderem jest Sambor Kostrzewa - pochodzący z Tychów wokalista, muzyk i kompozytor, który przez międzynarodowy serwis Myspace uznany został za „jeden z najciekawszych polskich głosów”. Wraz z nim projekt tworzą muzycy - Adam Cyzio i Krzysztof Kuźnik. Do tej pory wystąpili między innymi na Open’er Festival czy Spring Break – najważniejszych muzycznych wydarzeniach w Polsce.

Na swoim koncie mają dwa doskonale przyjęte przez dziennikarzy i fanów albumy: „Yesterday Is Unknown” (2012) oraz „Bruksizm (2015). Drugie wydawnictwo ukazało się dzięki wsparciu internautów podczas akcji crowdfundinowej - w przeciągu 24 godzin uzbierano 100% potrzebnej kwoty!

Aktualnie Sambor wspólnie z muzykami kończy pracę nad całkiem nowym, świeżym materiałem, który będzie sporym zaskoczeniem dla fanów! Tym razem zespół stawia na proste, melodyjne piosenki i minimalistyczne aranże. Nowy materiał z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią nowoczesną melancholię spod znaku Jamesa Blake'a czy King Krule! To będzie muzyka dla ludzi, którzy cenią songwriting, a jednocześnie są otwarci na nowe brzmienia.

Gdzie i kiedy

Miejsce: Teatr im. Jana Kochanowskiego // Kofeina Foyer

Data: 16.09

Godzina: 20:30

Wydarzenia na facebooku: fb