Impro Powidło vol. 3 - otwarta scena komediowa

Impro Powidło to spotkania z improwizacją, podczas których na scenie może wystąpić każdy chętny! Nie jest potrzebne żadne doświadczenie, wystarczą chęci i odrobina szaleństwa. Gwarantowana duża dawka śmiechu, energii i przyjemnej zabawy. Zapraszają Pod Wpływem i To Mało Powiedziane.

--------------------------------------------------------
To Mało Powiedziani pochodzą z Opola – stolicy polskiej piosenki, miasta Księcia Bolko i piastowskiej wieży. Ubarwiają życie codzienne mieszkańców od 2013 roku dzięki spektaklom, happeningom i warsztatom. Przedstawiają krótkie i długie formy teatru improv. Ich autorskie formy to YouTune - spektakl skomponowany na zasadzie połączenia strumienia świadomości i dźwięków oraz ImproSzkraby - bajki improwizowane dla dzieci (i nie tylko). Są laureatami 1. miejsca Toruńskich Spotkań Kultury Studenckiej 2015. Członkowie grupy mieli przyjemność kształcić się u czołowych improwizatorów z kraju i zagranicy, m.in. z Simone Schwegler, Gerald Weber, Racing Minds. Są wdzięczni za to, że mogą podróżować po Polsce i przekazywać tajniki improwizacji innym ludziom.

www.tomalopowiedziane.pl
www.facebook.com/ToMaloPowiedziane
www.youtube.com/ToMaloPowiedziane
tomalopowiedziane@gmail.com

Teatr improwizacji komediowej Pod Wpływem zadebiutował na opolskiej scenie w listopadzie 2015 r. Grupa regularnie występuje na wielu opolskich scenach, organizuje eventy oraz prowadzi warsztaty. Wpływowi są laureatami drugiego miejsca przeglądu improwizacji podczas IX Toruńskich Spotkań Kultury Studenckiej. Członkowie grupy mieli okazję uczestniczyć w licznych warsztatach improwizatorskich oraz aktorskich.

www.facebook.com/podwplywem
wplywowaskrzynka@gmail.com

Gdzie i kiedy

Miejsce: Izba

Data: 08.09

Godzina: 20:00

Wydarzenia na facebooku: fb