Dyplomy 2016

Najważniejsze wydarzenie w kalendarzu wystaw Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego - wernisaż wystawy dyplomowej - w tym roku 7 lipca o godz. 18 w Galerii Sztuki Współczesnej!

Druga część ekspozycji - siedem dyplomów licencjackich - będzie dostępna w hallu Urzędu Marszałkowskiego na Ostrówku, przy Amfiteatrze!

Zapraszamy wszystkich Przyjaciół Instututu i wielbicieli młodej sztuki, naszych studentów, absolwentów, a przede wszystkim tegorocznych Dyplomantów, ich rodziny oraz przyjaciół! Jak co roku będzie to niezapomniane wydarzenie.

"Na naszych oczach rozsypuje się stary świat. Byliśmy zadowoleni, syci, spokojni, urosły nam brzuchy. Przyzwyczailiśmy się do smartfonów przed naszymi nosami, zapomnieliśmy kim (i gdzie) byli nasi rodzicie i dziadkowie. Wiele utartych schematów myślenia i postępowania właśnie się kończy. Gaśnie poczucie bezpieczeństwa. Bojąc się, zaczynamy popełniać błędy naszych przodków. Może dlatego, wyczuwając to wszystko, nasi absolwenci zdecydowali się w dużej części schować do bezpiecznych przystani? Może dlatego tyle tradycyjnych technik w tegorocznym pokazie dyplomów magisterskich? (...)" [Kazimierz Ożóg, fragm. wprowadzenia do katalogu]

Wystawa potrwa do 24 lipca.

Gdzie i kiedy

Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej

Data: 07.07 - 24.07

Godzina: 18:00

Wydarzenia na facebooku: fb