Drum Fest: Paul Gilbert

Zapraszamy na 25. edycję Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego. 15 października zagra dla Was koncert Paul Gilbert, do którego dołączą: Thomas Lang – perkusja
Pete Griffin – gitara basowa.
---------
Paul Gilbert to amerykański muzyk polskiego pochodzenia, kompozytor i instrumentalista (gitarzysta). Znany z występów w grupach muzycznych Racer X oraz Mr. Big. Wydaje również solowe albumy. Zagrał także w projekcie Guitar Wars razem z Nuno Bettencourtem i Steve'em Hackettem. Brał udział w trasie w G3 wraz z Joem Satrianim oraz Johnem Petruccim. W 2004 roku muzyk został sklasyfikowany na 37. miejscu listy 100 najlepszych gitarzystów heavymetalowych wszech czasów według magazynu Guitar World. Należy do nielicznej grupy gitarzystów, którzy potrafią grać z prędkością światła, nie tracąc przy tym z pola widzenia prawdziwych, liczących się w muzyce wartości.
------
Bilety do nabycia poprzez Ticketpro http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/rock-pop/511909-paul-gilbert.html w salonach muzycznych Ragtime oraz poprzez punkty sprzedaży Empik i Media Markt.

Gdzie i kiedy

Miejsce: Filharmonia Opolska

Data: 15.10

Godzina: 19:00

Wstęp: 80/100

Strona organizatora: www

Wydarzenia na facebooku: fb