Bal na Bolko

Czas uczcić pierwszy wakacyjny weekend i rozruszać kości przed lipcowym dancingiem międzypokoleniowym. W najbliższą sobotę zagra dla Was w klimatach : house/ funky/ electro- DJ K. ANDY. Zabawa zaczyna się zaraz po projekcji filmu: Pan Hulot wśród samochodów w ramach Kina Perła!

 

DJ K. ANDY
Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 1997 kiedy uważnie śledził muzyczne poczynania topowych dj-ów z Polski, ale również niemieckich gwiazdorów. W jednym z czołowych klubów Techno Planet w Bielsku Białej odkrywał dźwięki hart house, house, detroit, które stały się jego inspiracją.
Na półkach zaczęły pojawiać się płyty winylowe a w domowym zaciszu eksperymenty z dźwiękami. W 2000 roku zagrał swoją pierwszą imprezę w klubie Lotnik w Będzinie u boku Angelo Mika i Irq’a.. W roku 2006 zaczął pojawiać się na większych imprezach i licznych eventach na terenie zagłębia i województwa śląskiego. Najczęściej można było go usłyszeć w klubach Antidotum, Machina, Maska. Grywał u boku takich sław muzyki house jak Raul Ricon, Paul Thomas, Seb Skalski, Karol XVII & Mb Valence. Brzmienia, które upodobał sobie K. Andy to głęboki bass i seksowny wokal a przede wszystkim funky, soulful oraz deep house. Jego aktywność to nie tylko występy w klubach muzycznych. W swoim rodzimym mieście wraz z Centrum Sportu i Rekreacji z Dąbrowy Górniczej organizował muzyczną imprezę na zakończenie wakacji. Pierwsza z nich odbyła się w 2008 roku w Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej pod nazwą Beach House Night. w roku 2009 powtórzono event, na który przybyło ponad 900 osób. Podjęto decyzje by Beach House Night na stałe wpisała się w kalendarz imprez letnich.

Gdzie i kiedy

Miejsce: Laba

Data: 25.06

Godzina: 23:00

Wydarzenia na facebooku: fb