Konkurs "Moniuszko na plakat"

Zapraszamy do udziału w konkursie na plakat inspirowany życiem i twórczością Stanisława Moniuszki. Do wygrania 1000 zł i udział w wystawie, która odbędzie się podczas Opolskiej Nocy Kultury 2019!

Stanisław Moniuszko zdecydowanie zasługuje na to, żeby stać się bohaterem masowej wyobraźni anno domini 2019. Rok Moniuszkowski stanowi doskonałą okazję na odbrązowienie jego postaci. Genialny kompozytor utrzymujący dziewięcioro dzieci z pensji organisty, wzór patriotyzmu szydzący z sarmackich przywar, autor wysławianej "Halki" i mniej wzniosłej "Żółtej szlafmycy"... Kim był Stanisław Moniuszko?

Zachęcamy do udziału w konkursie na plakat inspirowany jego życiem i twórczością. Nagroda główna - 1000 zł! Prace konkursowe przyjmujemy pod adresem opolskaszkolaplakatu@gmail.com w terminie 9 marca - 9 kwietnia 2019 r. 10 najlepszych prac, wraz z projektem wyróżnionym nagrodą główną zostanie zaprezentowanych na wystawie podczas Opolskiej Nocy Kultury 2019 r. O czasie i miejscu wystawy poinformujemy niebawem.

  1. Zgłoszenia: opolskaszkolaplakatu@gmail.com (w tytule proszę wpisać Konkurs "Moniuszko na plakat").
  2. Format projektu: B1. Na potrzeby konkursu prosimy nadsyłać pliki poglądowe nie przekraczające 4 MB.
  3. Termin nadsyłania prac: 9 marca - 9 kwietnia 2019 r.